Bukowina Tatrzańska: Msza św. dla motocyklistów na rozpoczęcie sezonu 2018

Niektóre jeszcze zakurzone po zimowym bezruchu, inne zaś dopchane pod kościół z rozładowanym akumulatorem lub bez paliwa, ale pomimo przeciwności bardzo wiele maszyn stanęło dziś na placu przy kościele w Bukowinie Tatrzańskiej.

Wiosenne spotkanie motocyklistów w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bukowinie Tatrzańskiej odbyło się już po raz piąty. Zapoczątkowane przez grupę przyjaciół z roku na rok przyciąga większą liczbę motocyklistów. W tym roku na przykościelnym parkingu zabrakło aż miejsca – zjechało prawie 270 motocykli.

Po Mszy św. zgromadzone motocykle poświęcono, a kierowcy otrzymali pamiątkowy obrazek.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim zgromadzonym, za kulturę, spokój i uszanowanie miejsca. Księżom dziękujemy za ciepłe przyjęcie, wspólną modlitwę, homilię i poświęcenie motocykli. Podziękowania również dla funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej oraz Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem za zabezpieczenie naszego spotkania i pomoc w sprawnym, i bezpiecznym opuszczeniu placu.

Jutro kolejny piękny dzień, zapewne większość wyruszy na wiosenne przejażdżki lub na Zlot Gwiaździsty w Częstochowie. Uważajcie na siebie i lewa w górę!

4 komentarze

    1. e, pewnie wcześniej się zobaczymy 🙂 Przed nami Ludźmierz, Rabka, Miętustwo, Małe Ciche, do tego spotkania u Jezuitów na Górce, Zwyk Zbójów, Rajd Orawski… oj będzie okazji wiele 😀

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.