Bukowina Tatrzańska: Msza św. dla motocyklistów na rozpoczęcie sezonu 2019

Piękna pogoda oraz okazja do spotkania i wspólnej modlitwy ściągnęły do Bukowiny Tatrzańskiej wyjątkowo wielu motocyklistów, którzy właśnie rozpoczynają nowy sezon.

Wiosenne spotkanie motocyklistów w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bukowinie Tatrzańskiej odbyło się już po raz szósty. Zapoczątkowane przez grupę przyjaciół z roku na rok przyciąga większą liczbę motocyklistów. W tym roku na przykościelnym parkingu i okolicznych chodnikach zabrakło aż miejsca/

Po Mszy św. zgromadzone motocykle poświęcono, a kierowcy otrzymali pamiątkowe breloczki.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim zgromadzonym, za kulturę, spokój i uszanowanie miejsca. Księżom dziękujemy za ciepłe przyjęcie, wspólną modlitwę, homilię i poświęcenie motocykli. Podziękowania również dla funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej oraz Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem za zabezpieczenie naszego spotkania i pomoc w sprawnym, i bezpiecznym opuszczeniu placu.

Jutro kolejny piękny dzień, zapewne większość wyruszy na wiosenne przejażdżki, a za tydzień widzimy się w Częstochowie. Uważajcie na siebie i lewa w górę!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.