Drugie urodziny MotoPodhale.info

Mija drugi rok od uruchomienia Podhalańskiego Informatora dla Motocyklistów MotoPodhale.info. Z tej okazji podziękowania szczególnie dla Was, Czytelników i współtwórców serwisu!

W pierwszym roku działalności MotoPodhale.info odwiedziło około 80 tys osób, na facebooku było nas 1350, a na instagramie około tysiąca. Drugi, miniony rok był nie gorszy. Od września 2015 do września 2016 serwis odwiedziło ponad 200 tysięcy osób, na facebooku jest nas prawie 4 tys, a na instagramie prawie 2 tys obserwujących.

Dzięki, że jesteście z MotoPodhale.info!

Miniony rok obfitował w wiele wydarzeń motocyklowych, a piękna pogoda ściągnęła na Podhale tysiące kolegów i koleżanek spoza regionu. Serce rośnie, kiedy widzi się ludzi z odległych zakątków Polski z wydrukami opisów miejsc i planami tras proponowanymi na MotoPodhale.info. Ale i nasi miejscowi bajkerzy często zaglądają tutaj szukając inspiracji na weekendowe „polatanie”.

Dziękuję, że wielu z Was pomaga współtworzyć dział „Podhalan podróże małe i duże„, gdzie od zeszłego roku opisujemy wojaże naszych motocyklistów po bliższych i dalszych zakątkach Europy. W tym roku dzięki podróżnikom „symbole” MotoPodhale.info znów dotarły do odległych zakątków naszego kontynentu. I już z niecierpliwością czekam na relacje w tych wypraw, które opisywać będziemy od przyszłego miesiąca.

20160909_001Podczas wyprawy na Nordkapp.

20160909_002Na alpejskich winklach.

20160909_003Na rumuńskiej Transalpinie.

20160909_004Nad jeziorem Vidraru przy trasie Transfogarskiej. 

20160909_005Gdzieś w okolicach Karwi…

20160909_006… i na Helu. 20160909_007A tu w estońskim Tallinie przy przeprawie promowej do Finlandii.

Na opisanie czeka kilka kolejnych tras wyznaczonych po Podhalu i Słowacji. W tym jedna off-roadowa. Wciąż przybywa również ciekawych miejsc, które urozmaicają przejażdżkę po Podhalu.

Od tego roku serwis MotoPodhale.info wspiera krakowski dealer motocykli BMW Dobrzański. Wspólnie realizujemy kilka ciekawych przedsięwzięć motocyklowych, w tym otwarcie i rozpoczęcie sezonu pod Giewontem.

Trzeci rok działalności naszego informatora rozpoczynamy już jutro zakończeniem sezonu letniego – V Nieszporami Dziękczynnymi w Małem Cichem. Pogoda zapowiada się piękna, więc i ludzi będą tysiące.

Zapraszam już jutro i raz jeszcze dziękuję, że jesteście z MotoPodhale.info!

5 komentarzy

  1. Świetna strona – nie raz skorzystałem z zamieszczonych tu opisów ciekawych miejsc i tras 🙂 Mam nadzieję, że zapału przy prowadzeniu strony nie zabraknie i będzie funkcjonowała jeszcze długo 🙂

  2. Witam i pozdrawiam.Bardzo fajna stronka-kilka razy skorzystałem z tras proponowanych przez Ciebie za co dziękuję.Między innymi pierwszy raz zobaczyłem krokusy na Podhalu.Mam nadzieję że strona będzie dalej pomocna dla wszystkich motocyklistów którzy chcą zwiedzić ten piękny region.Wszystkiego dobrego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.