Free Ridersi dla Matyldy. Potrzebna każda złotówka

W wielu rejonach Polski trwają zbiórki na ratowanie małej Matyldy. Do akcji włączyli się również motocykliści z Grupy Free Rider Podhala z Poronina. Twoja złotówka też jest potrzebna!

Matylda Różak ma dramatycznie mało czasu na operację. Zdaniem lekarzy, operacja musi się odbyć w najbliższych kilku miesiącach. Matylda urodziła się z ekstremalnie ciężką wadą serca – atrezją tętnicy płucnej typu IV. – Lekarze mówią wprost: w Polsce nie ma dla naszej córeczki ratunku – mówi matka dziewczynki z Kościeliska. 

Ekipa z Poronina sprawnie zorganizowała się i podczas dzisiejszych kumoterek w Bukowinie Tatrzańskiej motocykliści wraz ze swoimi pociechami przeprowadzili zbiórkę do puszek. Dorzucili również grosz od siebie i zachęcają wszystkich kolegów i koleżanki do wsparcia – każda złotówka pomaga małej wojowniczce.

Jak pomóc Matyldzie? Najlepiej korzystając ze zbiórki na Siepomaga.pl. To tylko kilka kliknięć. Wpłata od MotoPodhale poszła, zachęcam i Was! Dajmy rodzicom nadzieję, a Matyldzie szansę na życie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.