Motocyklowe spotkanie w Ludźmierzu 2022

Po dwóch latach przerwy wraca spotkanie motocyklowe w Ludźmierzu. Widzimy się już 2 maja 2022!

Impreza organizowana wspólnie przez cztery podhalańskie grupy motocyklowe: Zbóje z Gór, Pasja i Wiara, Gremium Southside i Grupa Motocyklowa Orawa to już majówkowa tradycja. Ostatnie spotkanie odbyło się w 2019 roku. Później przyszła pandemia, która skutecznie wywróciła nasze życie, również to motocyklowe.

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że tegoroczne spotkanie dojdzie do skutku i znów będzie okazja do wspólnej modlitwy i posiadów. Zapraszamy do Ludźmierza!

4 komentarze

 1. Bez przesady z tą pandemia.Przez większość zeszłego sezonu było mnóstwo Złotów motocyklowych w Polsce.Tylko na Podhalu cisza.
  I jak znając życie i nic więcej nie będzie…😔

  1. Wiesz, mogłeś zorganizować 🙂 Na pewno by wszyscy przyjechali. A zapewniam Cię, że jakby były pozwolenia na organizację, to by zloty były. Imprezy cykliczne miały w naszych powiatach bardzo pod górkę i nikt z organizatorów nie miał ochoty włóczyć się po sądach. A w tym roku będzie i Miętustwo, i Małe Ciche, więc nie ma co narzekać.

   1. Ciekawe że w zeszłym roku byłem na kilku zlotach i to o wiele większych niż w Ludźmierzu i jakoś tam organizatorzy nie mieli problemów z organizacją.

    1. oczywiście. Ale byłeś poza Podhalem, a konkretnie poza powiatami nowotarskim i tatrzańskim. Więcej pisać o tej sprawie publicznie nie będę o tym, pogadamy kiedyś przy okazji, to opowiem więcej. Było, minęło, przyjedź dziś do Ludźmierza.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.