MotoMajówka 2017 w Rabce-Zdroju

Była piękna pogoda i bardzo dużo motocykli, więc impreza udana. A że to po raz pierwszy – tym bardziej gratulacje dla organizatorów! Mamy nadzieję, że spotykać się będziemy co roku!

Już około południa parking przy rabczańskim Carrefourze zaczął zapełniać się motocyklami. Około godziny 13 liczna grupa ruszyła na wspólną przejażdżkę. Maszyn było tak wiele, że sam wyjazd z parkingu trwał kilkanaście minut.

Parada trwała ponad godzinę i wiodła przez Rabę Wyżną, Harkabuz i Pieniążkowice aż pod kościół św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rabce-Zdroju. Głośna, błyszcząca i wercząca kolumna robiła ogromne wrażenie. Na trasie, a szczególnie w centrum Rabki, wiele osób podziwiało i pozdrawiało motocyklistów.

Po 14 rozpoczęła się Msza św., a po niej posiady, dyskusje i spotkania.

Część osób korzystając z pięknej niedzieli wyruszyła na dalszą przejażdżkę, bo to pierwszy tak ciepły weekend od dłuższego czasu. Ci, którzy zostali, nie mogli się nudzić, bo organizatorzy pomyśleli o organizacji dnia aż do późnych godzin popołudniowych.

Impreza bardzo udana i super, że kalendarz zlotów i spotkań na terenie Podhala wciąż się zapełnia. Liczymy, że za rok znów się spotkamy w Rabce-Zdroju u św. Teresy. A tymczasem już wpisujcie w kalendarze – za dwa tygodnie VII Zjazd Motocyklowy w Miętustwie na Podhalu – największy zlot w naszym regionie. Przybywajcie!

Więcej o zlocie:

5 komentarzy

  1. Przykre jest to, jak zachował się dotychczasowy klub Józka – gang dzikich wieprzy Zbóje z Gór Podhale, którym przez wiele lat Józek przewodził. Wstyd panowie. Wstyd!

  2. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną serdecznie dziękuje za Waszą wielką ofiarność .Jesteście Wielcy!

  3. byliśmy tam wszystko by było ok panowie zbierali kase na blachy miały dojść do dwóch tygodni ajuż jest sierpień i nic niezły wałek panowi wstyd panowie i to przy parafi nie polecam

  4. Blachy z przyczyn nie zależnych od nas przyszły ze sporym opóźnieniem. Po wysłaliśmy do wszystkich którzy zostawi adres. Jeżeli cie to zadowoli to mogę tylko przeprosić. Przepraszam

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.