Pielgrzymka Motocyklowa do Rzymu na Światowe Dni Młodzieży

Już wkrótce do Rzymu wyruszy pielgrzymka z Krakowa do Rzymu. Pojadą w niej również motocykliści z Podhala. Organizatorzy nadal mają wolne miejsca i, za naszym pośrednictwem, serdecznie zapraszają do udziału w tym ciekawym wydarzeniu.

Pielgrzymka Motocyklowa do Rzymu

18 czerwca 2016 roku z Krakowa wyruszy pielgrzymka motocyklistów do Watykanu. Cztery dni później uczestnicy spotkają się z Ojcem Świętym na Placu św. Piotra.

Pielgrzymka jest jednym z wydarzeń przygotowujących do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, zaproszeni do udziału w niej są jednak wszyscy motocykliści, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania.

Pielgrzymka wyjedzie kolumną spod Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. Następnie uczestnicy będą podzieleni na dziesięciomotocyklowe grupy, które w odstępach czasowych będą zmierzać do wyznaczonych miejsc noclegowych. Pielgrzymka przejeżdżać będzie przez Słowację, Austrię i Włochy, gdzie zatrzyma się w Wenecji i Rzymie.

Rejestrować mogą się grupy dziesięciomotocyklowe z wyznaczonym dowódcą grupy. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na oficjalnej stronie pielgrzymki (rajd.krakow2016.com). Osoby indywidualne będą dołączone do tworzących się grup. Wszyscy uczestnicy będą mieć zapewniony nocleg, wyżywienie oraz opiekę medyczną i techniczną. Koszt uczestnictwa wynosi 300 zł od uczestnika oraz 150 zł od dowódcy grupy. We własnym zakresie pokryć należy koszty paliwa oraz opłat za drogi płatne.

Organizatorzy przygotowują dla Ojca Świętego dar, którym będzie biała skórzana kurtka motocyklowa z logiem ŚDM na plecach oraz kask z wizerunkiem Pana Jezusa Miłosiernego. Pielgrzymce towarzyszyć będzie Telewizja Polska, która będzie na bieżąco informowała w mediach o jej przebiegu.

Zapraszamy do udziału!

Aktualizacja 04 maja 2016:
Pojedyncze zgłoszenia przyjmowane są przez formularz kontaktowy lub mailem: rajd@swm.pl. Organizatorzy będą kierować do osób, które kompletują grupy.

Więcej informacji na stronie:
rajd.krakow2016.com

pielgrzymka_sdm

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.