Royal Enfield z wizytą pod Giewontem

Wyjątkowo dużo Royal Enfieldów można było wypatrzyć w ten weekend na podhalańskich drogach. To głównie z powodu wizyty ekipy z krakowskiego salonu Royal Enfield w ramach ogólnopolskiego objazdowego Demo Days tej marki.

Bazą tatrzańskiego spotkania była stacja BP w Zakopanem. Podobne wydarzenia organizowane wspólnie przez BP i RE odbywają się w tym sezonie wakacyjnym w całej Polsce.

Motocykliści, którzy wcześniej zapisali się na wydarzenie, mieli do dyspozycji w zasadzie całą obecną gamę Royal Enfield. Podczas około 45 przejażdżki mogli testować Meteora, Super Meteora, Classica, Bulleta, Continentala, Interceptora, Shotguna czy najnowszego Himalayana. Z jazd skorzystało kilkudziesięciu rajdersów, którym uśmiech z twarzy nie schodził.

Czy po wydarzeniu zobaczymy więcej modeli tej marki w podhalańskich garażach i na podtatrzańskich drogach? Niewykluczone, ale na pewno ważniejsze było to, że wiele osób miało możliwość obejrzenia i potestowania produktów tej nadal egzotycznej i mało znanej marki, choć to Royal Enfield najdłużej na świecie nieprzerwanie produkuje motocykle.

Ja osobiście cieszę się, że po kilku latach przerwy pierwsza marka zdecydowała się zrobić tego typu wydarzenie i mam nadzieję, że inni producenci lub dealerzy również odwiedzą nasz region i przygotują dla nas ciekawą ofertę testowania i zakupu maszyn.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.