SHOOT & MOTO Motoryzacyjny, wystrzałowy event charytatywny

Na strzelnicy w Chochołowie, nieopodal starej skoczni narciarskiej, odbywa się po raz pierwszy impreza dla pasjonatów motoryzacji i strzelania. A wszystko to połączone ze zbiórką na leczenie małej dziewczynki.

Organizatorzy już od kilku tygodni przygotowywali się do tej imprezy. Udało im się przygotować wiele atrakcji, zarówno dla miłośników dwóch, jak i czterech kółek. Dodatkowo konkursy z nagrodami, koncerty i spotkania z fajnymi ludźmi.

Atrakcje na strzelnicy zapewniła ekipa Tatra Shooting Academy. Można było postrzelać z różnych broni: pistoletów, rewolwerów, karabinków czy strzelb. Pakiety strzeleckie nie należały do najtańszych, ale zysk z ich sprzedaży trafiał na potrzeby małej Judytki, dla której organizowana była ta impreza. Dziewczynka ma porażenie mózgowe, jest po ciężkiej operacji zwichnięcia stawów biodrowych. Potrzebny jest dla niej nowy sprzęt ortopedyczny oraz środki na dalszą rehabilitację.

Impreza super, zabrakło tylko pogody. Mam nadzieję, że niższa frekwencja w tym roku nie ostudzi zapału organizatorów i za rok podejmą się przygotowania kolejnej odsłony SHOOT & MOTO, bo wydarzenie mam potencjał i byłoby fajną okazją do wakacyjnego spotkania.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.