Spotkanie opłatkowe podhalańskich motocyklistów

Prawie osiemdziesięciu motocyklistów i motocyklistek wzięło udział w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym w Cichem przez grupę motocyklową Pasja i Wiara.

Zaproszenie na spotkanie, które odbyło się w restauracji Awra w Cichem przyjęła większość klubów motocyklowych działających na naszym terenie. Byli również goście z dalszych zakątków – województwa śląskiego czy podkarpackiego.

Spotkanie rozpoczęło się od dobrego słowa, które skierował do zebranych ks. Tomasz Stec, kapelan motocyklistów Archidiecezji Krakowskiej, ale przede wszystkim duchowy opiekun podhalańskich rajdersów. Później, łamiąc się opłatkiem, wszyscy składali sobie życzenia – głównie: zdrowia, wielu przejechanych kilometrów i tyle samo powrotów, co wyjazdów.

Na koniec części oficjalnej organizatorzy spotkania, Jacek Ratułowski i ks. Tomasz Stec wręczyli pamiątkowe statuetki przedstawicielom zaprzyjaźnionych grup motocyklowych.

W kuluarach noworoczno-opłatkowego spotkania dało się również usłyszeć wstępne zapowiedzi organizacyjne największych motocyklowych imprez w naszym regionie: Spotkań Motocyklowych (Ludźmierz, maj), Zlotu w Miętustwie (Ciche-Miętustwo, czerwiec) oraz Niesporów Motocyklowych (Małe Ciche, wrzesień).

Po oficjalnej części przyszedł czas na karnawałowe harce i zabawę do późnych godzin nocnych (a i ponoć do wczesno-porannych 🙂 ).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.