Minął już tydzień od naszego spotkania. Kurz po spotkaniu opadł, a Skalne Podhale zasypała gruba warstwa śniegu. Czas na ostatnie słowa podsumowania, podziękowania i plany na przyszły rok. Są też zdjęcia z soboty, więc zapraszam do poczytania i oglądania.
