III Motocyklowe Powitanie Wiosny na Głodówce

To nie mogło się udać. Prognozy były fatalne. Dzień wcześniej temperatura spadła do zaledwie kilku kresek w plusie, w nocy strasznie wiało i sypał śnieg. Ale wiosna widząc zapał motocyklistów stanęła na wysokości zadania i skoro my zdecydowaliśmy się ją witać, to i ona powitała nas – błękitnym niebem i pięknymi widokami na Tatry.

To już nasze trzecie spotkanie na powitanie wiosny. W szczególnym miejscu, bo w Schronisku na Głodówce – chyba najwyżej położonym budynku, w którym takie motocyklowe spotkanie można zrobić. Schronisko leży na wysokości 1120 m n.p.m. i rozpościerają się stąd fantastyczne widoki na Tatry.

[Zobacz zdjęcia z I Motocyklowego Powitania Wiosny na Głodówce]

Spotkanie motocyklowe na Głodówce ma bardzo prosty scenariusz – rozciągamy kości po zimie, spotykamy się ze znajomymi i ogólnie cieszymy się życiem. Po prostu fajne spotkanie przy kawie, ciastku i kiełbasce. Przy okazji wspieramy małą Wiktorię, na której leczenie i rehabilitację zebraliśmy prawie 4 tys zł.

Motocyklowe Powitanie Wiosny na Głodówce w Brzegach, w gminie Bukowina Tatrzańska, to już nasza wiosenna tradycja. Zawsze miło tu będzie gościć motocykliwtów w pierwszą niedzielę wiosny. Za gościnę wielkie podziękowania dla Schroniska Głodówka, które bardzo nasz wspiera w organizacji tych spotkań.

[Zobacz zdjęcia z II Motocyklowego Powitania Wiosny na Głodówce]

Poniżej pierwsza z dwóch galerii zdjęć z tego wydarzenia. Dziękuję wszystkim za obecność i do zobaczenia na Głodówce za rok, 23 marca 2025r. od 13 do 15.

[Druga galeria zdjęć – tutaj]

2 komentarze

  1. Fajna impreza. Byliśmy wraz z żoną po raz pierwszy ale myślę że nie ostatni. Niestety pogoda o tej porze roku nie przekonuje do podróżowania motocyklem z Lublina (ponad 400 km) ale gdyby zrobiło się troczę cieplej lub chociaż nie padało, to może się kiedyś uda.
    Pozdrawiamy wszystkich uczestników i LWG.

    1. Dzięki, że byliście 🙂 Za rok postaram się załatwić lepszą pogodę 🙂 Dobrego sezonu!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.