Termy Bukovina: Parking dla motocykli

Mała rzecz, a cieszy – przy wejściu do bukowiańskich Term powstał pierwszy na Podhalu parking dla motocykli. I tylko dla motocykli.

Tabliczka informująca o parkingu zawisła już kilka tygodni temu.

– Pomysł na parking dla jednośladów to nasza wspólna inicjatywa z motocyklistami, którzy licznie odwiedzają nasz hotel oraz wypoczywają w basenach termalnych – podkreśla Krzysztof Kramarz, Dyrektor Marketingu i PR BUKOVINA Terma Hotel Spa. – Specjalnie wydzielona przestrzeń zapewnia im bezpieczeństwo oraz komfort korzystania za trefy parkingowej kompleksu. To jeden z wielu pomysłów, jakie realizujemy wspólnie z tą grupą zmotoryzowanych. Wspieramy ich również w ramach projektu BUKOVINA Moto Tour czy poprzez organizację dedykowanych im szkoleń.

Wydzielony plac tuż przy wejściu do Term to idealne miejsce do parkowania motocykli. Blisko do wejścia, stały nadzór kamer i ochrony, a do tego obszerne szafki na kask i ubrania. Poza tym większe rzeczy (np. tankbag) można zostawić w informacji.

Miejmy nadzieję, że z czasem powstanie w naszym regionie więcej parkingów dla motocykli. Dzięki temu nie będziemy musieli zajmować miejsc przeznaczonych dla samochodów, których z roku na rok, podobnie jak motocykli, przybywa na naszych drogach.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.