VII Nieszpory Motocyklowe na Zakończenie Sezonu 2018

Tłumy motocyklistów pojawiły się dziś w Małem Cichem, na odbywających się już po raz siódmy Nieszporach Motocyklowych na zakończenie sezonu.

To oczywiście tylko umowne zakończenie sezonu, bo nikt kluczyków na kołek nie zamierza odwieszać, ale była to kolejna super okazja do spotkania się, wspólnej modlitwy i planowania jesiennych wypadów.

Nad organizacją spotkania czuwała grupa Free Riders Podhale z przyjaciółmi. W tym roku, podobnie zresztą, jak rok temu, nie odbywała się parada. Rozkopany węzeł tatrzański, objazdy i wahadła przy takiej ilości motocykli mogłyby poważnie sparaliżować całą okolicę. Ale nawet bez parady atmosfera była super.

Podczas spotkania zbierano datki do puszek na leczenie 19-letniego Cristiana z Kościeliska. Organizatorzy dziękują za wszystkie datki i już w najbliższym czasie zostaną one przekazane rodzicom chłopaka.

O pełne brzuszki zlotowiczów zadbała Pizzeria Andreo, która corocznie wspiera zloty w Małem Cichem. Podziękowania również dla Urzędu Gminy w Poroninie, który czynnie włączył się w organizację zlotu.

Dziękujemy za spotkanie i do zobaczenia w Małem Cichem już za rok 🙂

Jeden komentarz

  1. Byłem zobaczylem i obiecuję w przyszlym roku jak Bóg pozwoli ze szczerą chęcią odwiedzę Pozdrawiam wszystkich motocyklistów oraz Organizatorow nie zapominając o Ojcach oraz Księżach prowadzących mszę Św. Oraz nieszpory dziękczynne za nas wszystkich.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.