Warsaw Motorcycle Show 2019

Było co podziwiać, można było nawet dotykać! Każdy znalazł coś dla siebie. Odwiedziliśmy największe targi motocyklowe w Polsce.

Impreza w Centrum Targowym Ptak EXPO w Nadarzynie zapowiadana była bardzo hucznie. Zeszłoroczne targi należały do udanych, więc i na tegoroczne jechaliśmy z bardzo optymistycznym nastawieniem.

W dwóch halach zebrano większość nowości praktycznie wszystkich producentów, których maszyny oferowane są w Polsce. Nie mogliśmy narzekać na brak ciekawych modeli, również tych premierowych. Nie zawiedli najwięksi – BMW, Yamaha, Suzuki, KTM, Harley, Indian, Triumph, Ducati… było w czym przebierać. Poza tym quady, masa customów i klasyki, również te na czterech kołach. Zresztą sami zobaczcie na zdjęciach poniżej.

Największe skupiska tworzyły się przy skąpo ubranych paniach, których ciała zdobione były przy okazji odbywających się równolegle targów tatuażu, oraz przy pokazach tańca na rurze. Dopiero później uwagę przyciągały pokazy stuntu, a szczególnie ekipy Akademii Enduro – Gabrysia Marcinów i Radka Przysieckiego.

Fajnie spędzony czas wśród motocykli i całej masy ludzi zakręconych na tym samym punkcie, co my 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.