XI Zjazd Motocyklowy w Miętustwie na Podhalu – zaproszenie

Grupa motocyklowa Pasja i Wiara zaprasza do Miętustwa na największy w naszym regionie zlot. Widzimy się już 11 czerwca o 12:30.

Spotkanie odbędzie się przy Parafii NMP Królowej Polski w Miętustwie a dokładny program pojawi się już wkrótce. Zapraszamy również do wydarzenia na facebooku, gdzie można znaleźć najnowsze informacje o zlocie: https://www.facebook.com/events/173903778921698?ref=newsfeed

Zo zobaczenia w Miętustwie!

[Zobacz zdjęcia ze spotkania w 2022 roku]

Od organizatorów

Już 11 czerwca 2023 r. w Miętustwie na Podhalu odbędzie się XI Zjazd Motocyklowy organizowany przez grupę motocyklową Pasja i Wiara oraz parafię pw. NMP Królowej Polski w Miętustwie.

W drugą niedzielę czerwca motocykliści z całej Polski spotkają się na parkingu przy kościele w Miętustwie, wezmą udział we wspólnej Mszy Świętej wraz z tradycyjnym poświęceniem motocykli, a także spędzą popołudnie na pikniku podczas, którego pojawią się liczne atrakcje. Organizatorzy zadbali, by nie zabrakło regionalnych akcentów, przysmaków góralskiej kuchni, występów artystycznych, a także konkursów z cennymi nagrodami. Imprezę uświetni występ rockowego zespołu Diversity. 

Jak co roku uczestnicy będą mogli również wesprzeć cel charytatywny i tym razem wziąć udział w akcji Pomagamy Cypriankowi. Cyprianek to 6-letni chłopiec chorujący na adrenoneurodystrofię, na którą nie ma jeszcze leku. Chłopca czeka przeszczep szpiku kostnego i długi pobyt w szpitalu, a następnie po operacji rok pobytu w domu, w sterylnych warunkach, liczne badania, leczenie i dalsza rehabilitacja. 

Zjazd Motocyklowy w Miętustwie od jedenastu lat cieszy się ogromną popularnością. Uczestnikami są motocykliści z całej Polski, którzy pokonują nawet kilkaset kilometrów, by wziąć udział w wydarzeniu. To dobra okazja, by spędzić na Podhalu kilka dni, delektując się krajobrazami i naturalnym pięknem regionu. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy 11 czerwca do Miętustwa!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.