Zapraszamy na IX Zjazd Motocyklowy w Miętustwie na Podhalu

W drugi weekend czerwca już po raz dziewiąty spotkamy się na zjeździe motocyklowym organizowanym przez grupę Pasja i Wiara oraz parafię p.w. NMP Królowej Polski w Miętustwie.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/433977390669924

Już 9 czerwca 2019 r. w Miętustwie na Podhalu odbędzie się IX Zjazd Motocyklowy organizowany przez grupę motocyklową Pasja i Wiara oraz parafię p.w. NMP Królowej Polski w Miętustwie.

W drugą niedzielę czerwca motocykliści z całej Polski wezmą udział w uroczystej paradzie po okolicznych wioskach, spotkają się na wspólnej Mszy Świętej wraz z tradycyjnym poświęceniem motocykli, a także spędzą popołudnie na pikniku podczas, którego pojawią się liczne atrakcje. Organizatorzy zadbali, by nie zabrakło regionalnych akcentów, przysmaków góralskiej kuchni, występów artystycznych, a także konkursów z cennymi nagrodami. W tym roku po raz pierwszy podczas wydarzenia odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku. Dzięki współpracy z Fundacją DKMS uczestnicy będą mieli okazję dołączyć do bazy potencjalnych Dawców Szpiku. Składki zebrane całego wydarzenia zostaną przeznaczone na działalność Fundacji Cancer Fighters, której celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i pomoc w leczeniu. Imprezę uświetni występ zespołu Giganci.

Zjazd Motocyklowy w Miętustwie od dziewięciu lat cieszy się ogromną popularnością. Uczestnikami są motocykliści z całej Polski, którzy pokonują nawet kilkaset kilometrów, by wziąć udział w wydarzeniu. To dobra okazja, by spędzić na Podhalu kilka dni, delektując się krajobrazami i naturalnym pięknem regionu. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy 9 czerwca do Miętustwa!

2 komentarze

    1. Po rozmowach z organizatorami mogę stwierdzić, że jest taka szansa – zdecydowanie bardziej to prawdopodobne niż w latach ubiegłych 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.