Zapraszamy na VI Nieszpory Motocyklowe w Małem Cichem

W drugą niedzielę września (10.09.2017 r.) w Małem Cichem odbędzie się symboliczne Zakończenie Sezonu Motocyklowego. Zlot połączony z Nieszporami Dziękczynnymi odbędzie się już po raz szósty.

W tym roku z powodów logistycznych – budowa węzła tatrzańskiego w Poroninie – organizatorzy musieli zrezygnować z parady, na którą przyjeżdżały setki motocyklistów. Zapewniają, że i bez parady warto spotkać się, pogadać i wspólnie podziękować za udany sezon, a przy okazji uprosić o jeszcze kilka dodatkowych tygodni pięknej, złotej, polskiej jesieni.

Taca z mszy św. i kwesta w czasie imprezy będzie przeznaczona na leczenie i rehabilitację czteroletniego Andrzejka Stępnia z Gliwic, który cierpi na Zespół Nerczycowy Sterydooporny. Choroba jest przewlekła i zagraża życiu. Istnieje możliwość, że Andrzejek będzie musiał przyjmować leki do końca życia. Dzięki za hojność serca.

Pamiętajcie! 10 września zbieramy się w Małem Cichem od godziny 11 (chociaż jak ktoś przyjedzie wcześniej to też można 🙂 ). Około 12 rozpocznie się Msza św. i nieszpory. Szczegóły na plakacie poniżej.

Blacha czeka!

Dołącz na FB

facebook.com/events/273436139808134

Plakat

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.