Zaproszenie do Charlejowa

Choć do Charlejowa z Podhala jest ponad 400 km – nie powinno to być dla nikogo problemem. Wszak to jedyna miejscowość na świecie o tak kultowej nazwie. W dniach 25-27 września odbędzie się tam zlot, na który serdecznie zapraszają współorganizatorzy – Harley Davidson Globtroters Podhale z Mariuszem Szyną Kłusakiem na czele.

charlejow

Na FB:  https://www.facebook.com/events/520732821408163/

A oto zaproszenie, które dostaliśmy i przekazujemy dalej:

Serdecznie zapraszamy 25-27 września 2015 r. na Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2015 oraz Zlot Motocyklowy Pamięci Tomka Witkusa do Charlejowa, jedynej miejscowości na świecie, która ma w nazwie producenta kultowych motocykli Harley Davidson!!!

Miejscowość jest położona w powiecie łukowskim w gminie Serokomla.

GPS 51 39’32” N 22 16’15”

W trakcie imprezy wystąpią zespoły muzyczne, grupy artystyczne oraz rekonstrukcyjne (Stowarzyszenie Historyczne 8 Pułku Piechoty Legionów z siedzibą w Kocku), ponadto zapewniamy konkurencje zlotowe z atrakcyjnymi nagrodami, ekscytujące Fireshow w wykonaniu RED DRAGON. Wystawią się też firmy motocyklowe i z branży motocyklowej (Yamaha Siedlce, Honda Wyszomirski, Inter Motors). Na terenie zlotu będzie pełen catering oraz kuchnia regionalna. Pole namiotowe oraz spanie w remizie na karimatach jest gratis. Istnieje też możliwość rezerwacji miejsc noclegowych w hotelu oddalonym od zlotowiska o ok. 15 km. Bramy zlotowiska otwieramy już w piątek!!!

Szczegółowy program:

Piątek Otwarcie bram zlotowiska o godz. 15:00. Wieczorna integracja przy ognisku i muzyce.

Sobota Godz. 10:00 Msza Św. w intencji ś.p. Tomka Witkusa oraz motocyklistów.

Godz. 12:00 Rajd motocyklowy z Charlejowa do Kocka. W Kocku zwiedzanie Izby Pamięci Czynu Bojowego Kleberczyków. Parada motocyklowa i powrót do Charlejowa.

Godz.14:00 Oficjalne rozpoczęcie zlotu. Konkurencje zlotowe, występy artystyczne, koncerty zespołów muzycznych oraz inne atrakcje. Zabawa do białego rana przy ognisku i muzyce.

Niedziela Godz.9:00 Śniadanie i zakończenie zlotu.

Wejściówka na zlot kosztuje 50 zł, w tym jest wliczone: wjazd, koszulka zlotowa, blacha zlotowa (300 szt.), poczęstunek dla głodnego i spragnionego ridera (coś na ząb i łyk swojskiej wilgoci), talon na posiłek.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Bears Riders Łuków FG, Girls Riders Łuków, Grupy Inicjatywnej „Pobudźmy Charlejów” oraz Harley Davidson Globtroters Podhale!!!

Jeden komentarz

  1. Jest jakaś osoba która na 50cm3 lub troszkę więcej która chciała by pokonać taką szaloną trasę ? 788 082 261

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.