Zlot i Zjazd Gwiaździsty Częstochowa 2021 – terminy

Aktualizacja: 8 kwietnia 2021r. organizatorzy poinformowali, że spotkanie w Częstochowie na rozpoczęcie sezonu 2021 odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa pandemicznego. Co więcej – odbędą się dwa spotkania 🙂 Zaktualizowany plakat i informacje poniżej.

XVIII Zlot Gwiaździsty

im. ks. Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego

organizowane przez Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński

10-11 kwietnia 2021 r.

Zjazd Gwiaździsty

organizowane przez Stowarzyszenie Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy.

18 kwietnia 2021 r.

Aktualne informacje znajdują się na stronie: motozjazd-czestochowa.pl.

14 komentarzy

  1. Proponuję abyśmy się zebrali pod klasztorem bez względu na to czy msza się odbędzie czy nie. Nie dajmy się zwariować ani zastraszyć. Proboszcz mojej parafii już dawno dał sobie spokój z liczeniem wiernych biorących udział w uroczystościach. Jakoś nikt nie grzmi, że drastycznie przybyło „zachorowań” w naszym miasteczku. Lewa w górę i spotkajmy się!

  2. Jedziemy bez dwóch zdań. Nie jest tajemnicą że specjalnie naciskaliśmy na rząd w sprawie wprowadzenia ograniczeń tylko do 9 kwietnia. 10-11 to będzie nasz weekend polskości u stóp Matki Boskiej Częstochowskiej. Nie damy się tym lewakom straszącym wirusem, żeby nas pozamykali. Wszyscy na JASNĄ GÓRĘ!!!

  3. Dobrze ktoś to wymyślił aby zlot/zjazd zrobić w weekend rocznicy smoleńskiej…. będzie dobrze Panie i Panowie – spotkamy się, nie będzie obostrzeń a wirus w ten weekend będzie pod kontrolą…. lewa w góre.

  4. Witam,ja będę 18 kwietnia na tej mszy z moim bratem i szwagrem,bo u nas to pół rodziny na Moto śmiga,super pasja to ibezpiecznie się z niej korzysta 🙂 Pozdrawiam z Górnego Śląska 🙂 I do zobaczenia

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.