Czerwiec 2016: Planowane szkolenie z zakresu techniki jazdy

Organizujemy kolejny kurs z zakresu techniki jazdy, który fachowo poprowadzą funkcjonariusze z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Planowany czas szkolenia – czerwiec 2016. Będzie to jedyne szkolenie w tym roku.

W sezonie 2015 udało nam się zorganizować szkolenie w trzech grupach. W lipcu i we wrześniu. Więcej o szkoleniach przeczytacie w poniższych artykułach:

Szkolenie dla motocyklistów: Powrót do podstaw

Film ze szkolenia motocyklowego w Bukowinie Tatrzańskiej

Pachołkowy weekend: Kolejne szkolenie dla motocyklistów za nami

Szkolenia, które zorganizowaliśmy do tej pory pokazały, że przed nami jeszcze wiele nauki i obojętnie, czy jeździsz 40 lat, czy kilka dni, to wyciągniesz z tych lekcji wiele dobrego.

Panowie na co dzień szkolą policjantów z całej Polski. Szkolenie dla nas będzie zawierało podstawowe elementy związane z prowadzeniem motocykla, odpowiednim balansem ciała, zasadami hamowania, reakcją na nagłe sytuacje na drodze – generalnie to, co każdy z nas uważa, że potrafi doskonale. Ale czy na pewno?

Termin szkolenia:

18 (grupa A) i 19 (grupa B) czerwca 2016.

Grupa A: sobota
Grupa B: niedziela

Start: około 9:30 (zbiórka) -10:00

Czas trwania: 5-8 godzin

Miejsce: Parking przy Stacji Narciarskiej Kotelnica w Białce Tatrzańskiej

Koszt: 200 zł od osoby

Szkolenie na własnym motocyklu
(bez względu na typ, markę, pojemność).

Uwaga: Mocno ograniczona ilość miejsc. Tylko 60 osób może skorzystać z kursu. W dwóch grupach – 30 w sobotę i 30 w niedzielę. Nie planujemy kolejnych kursów tego typu w tym sezonie z powodu ograniczonych możliwości czasowych policyjnych szkoleniowców.

Zapisy za pomocą maila na info@motopodhale.info. W zgłoszeniu proszę podać: Imię, nazwisko, e-mail i nr. telefonu komórkowego oraz grupę (dzień), kiedy chcecie wziąć udział w szkoleniu. Dalsze instrukcje otrzymacie w mailu zwrotnym, jeśli będzie jeszcze miejsce w danej grupie.

Dużo osób pytało o to, czy szkolenie odbędzie się przy deszczowej pogodzie. Kursy wrześniowe w 2015 roku odbywały się w mocno mieszanych warunkach pogodowych. Raz lał deszcz, raz świeciło słońce. Uczestnicy sami na własnej skórze mogli sprawdzić swoje umiejętności i prowadzenie motocykla przy różnej przyczepności.

Wspierają nas:

zajazd1

kotelnicabialczanska

Patronat:

Komendant Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem

policja

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.