„Zajazd Białczański” ze zniżkami dla motocyklistów

Położona w centrum Białki Tatrzańskiej karczma „Zajazd Białczański” to jedno z tych miejsc, które przyjazne jest motocyklistom i warto je odwiedzić podczas wypraw na Podhale.

Właścicielem karczmy jest Zbyszek Soros, zapalony motocyklista, który w sezonie na swojej maszynie przemierza po kilkanaście tysięcy kilometrów. A czasami i więcej. Jeżdżąc po świecie obserwuje, zbiera doświadczenia i najlepsze pomysły przenosi na swoje „podwórko”.

zajazd_bialczanski_15

Odwiedzając na motocyklu „Zajazd Białczański” pojemy i popijemy z 10% zniżką. A menu jest tak bogate, że czasami aż trudno zdecydować, na co mamy ochotę. Zresztą zerknijcie na zdjęcia poniżej. Pyszności.

zajazd_bialczanski_13

Poza karczmą w obiekcie znajduje się również pensjonat, więc przy okazji można pokusić się o nocleg. Duży parking i garaż na motocykle dla zostających na noc to miły dodatek do pobytu.

zajazd_bialczanski_12

W Zajeździe często organizowane są zloty i imprezy motocyklowe. Jest tu wszystko czego potrzeba, aby przyjąć nawet większą grupę motocyklistów. Jeśli więc planujecie jakiś większy zlot swojego klubu to warto umówić się ze Zbyszkiem a na pewno ceny będą promocyjne.

Nie zabraknie też innych atrakcji. Można trochę odpocząć od jednośladów, przesiąść się na coś równie ciekawego i wybrać na offroadową przejażdżkę na quadach. Oczywiście ze zniżką 10%. Chłopaki, którzy prowadzą grupy, na prawdę znają super dróżki w okolicy i gwarantuję, że nie będziecie się nudzić. Będąc w Białce zimą też weźcie ze sobą prawko na motocykl, bo jak tylko spadnie śnieg to koło quadów parkują skutery śnieżne i na nich również poszalejecie ze zniżką.

zajazd_bialczanski_05

Zjazd do karczmy zobaczycie bez problemu z drogi. Duży napis KARCMA widoczny jest już z daleka. Na zdjęciach macie widok z głównej drogi przez Białkę więc traficie bez problemu. Poniżej kontakt, adres i numery telefonów, jakby ktoś chciał rezerwację zrobić.

„Zajazd Białczański”

ul. Środkowa 57a, Białka Tatrzańska
tel: +48 18 265 47 40
kom: 603 591 555, 601 371 905
E-mail: biuro@zajazdbialczanski.pl

WWW: zajazdbialczanski.pl
FB: fb.com/pages/Zajazd-Białczański/674360819324352

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.