Defender: Fajny sklep motocyklowy teraz bliżej Podhala

Sklep nienowy, ale w nowej lokalizacji. Teraz bliżej Podhala – przed Krakowem.

Sklep nazywa się Defender i wcześniej mieścił się w Krakowie przy al. 29 Listopada, na wylotówce w stronę Warszawy. Sklep potężny z ogromną ilością asortymentu na miejscu, ale dojazd zniechęcał, bo czasami samo przebicie się przez Kraków zajmowało kilkadziesiąt minut.

Od 5 kwietnia sklep jest już w nowej lokalizacji, dla mieszkańców Podhala o wiele korzystniejszej – w Libertowie, ul. Góra Libertowska 50. Czas dojazdu skrócił się więc prawie o połowę.

Trawka przy nowym budynku jeszcze nie urosła, ekipa wciąż rozkłada towar na półkach, ale już widać, że zmiana lokalizacji wyszła na dobre. Kilka pięter z ciuchami i akcesoriami motocyklowymi, strefa męska, strefa damska, enduro, bagażowa… do wyboru, do koloru. Przyznaję, że możliwości wyboru i sprawdzenia tak ogromnej ilości sprzętu od razu na miejscu robi wrażanie.

Widoczność sklepu od strony Podhala super, jak miniecie kampery to rozglądajcie się w lewo – obiekt widać już z daleka. Od Krakowa ciut gorzej. Jeśli się nie mylę, to żeby wjechać od strony Podhala – trzeba zrobić nawrotkę i przy przejściu dla pieszych w dolinie skręcić w prawo.

Dokładne namiary na sklep znajdziecie na stronie defender.net.pl.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.