Obiekty przyjazne motocyklistom

O tym, że baza turystyczna na Podhalu jest naprawdę imponująca nie trzeba nikogo przekonywać. Na każdym kroku reklamy: noclegi, pokoje, pensjonaty, „stacze z tabliczkami”, a do jedzenia – karczma na karczmie. Więc każdy, kto tu trafi zje i wyśpi się do woli. Więc po to ten dział?

Dział „obiekty przyjazne motocyklistom” powstał po to, aby z szerokiej oferty turystycznej wybrać te, które na prawdę są skierowane dla motocyklistów. W szczególności znajdą się tu karczmy czy pensjonaty prowadzone przez motocyklistów, którzy z autopsji znają potrzeby klientów na dwóch kółkach. Nie bez znaczenia będą również udogodnienia dla kierowców jednośladów: zadaszone lub dedykowane parkingi, szafki na ubranie i kask czy specjalne zniżki.

Fajnie jest wiedzieć z góry, że wchodząc do karczmy czy pensjonatu w przemokniętym stroju motocyklowym i zaparowanym kasku zostanie się przyjętym ciepło, a nie odesłanym gdzie indziej.

Wpis w tym dziale jest płatny, a zebrane w ten sposób fundusze przeznaczone zostaną na rozbudowę serwisu MotoPodhale.info.

Oczywiście w sezonie będziemy sprawdzać, jak właściciele wywiązują się ze swoich „motocyklowych” obietnic, a każdy odwiedzający daną miejscówkę proszony jest o pozostawienie stosownego komentarza.

Jeden komentarz

  1. WITAM. DZISIAJ NATRAFIŁEM NA TĘ STRONĘ I BARDZO MI SIĘ PODOBA BAZA NOCLEGOWA PRZYJAZNA MOTOCYKLISTOM KOCHAM MOTOCYKLE ALE BRAK CZASU (PRACA) NIE POZWALA MI NA DŁUGIE WYPRAWY JEŻDZĘ TYLKO W WEKENDY ALE POSTARAM SIĘ ODWIEDZIĆ PODHALE WSZYSTKICH SERDECZNIE POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA NA SZLAKU.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.