Tatrzańskie Zamknięcie Sezonu Motocyklowego 2017 w Białce Tatrzańskiej

Na jesiennym spotkaniu musi być jesiennie, dlatego uczestnicy organizowanego przez BMW Motocykle Dobrzański Tatrzańskiego Zamknięcie Sezonu Motocyklowego 2017 nie wystraszyli się prognoz i licznie zjechali do Białki Tatrzańskiej na spotkanie podsumowujące kończący się sezon.

Spotkanie odbyło się w miniony weekend. Bazą zlotu był przyjazny motocyklistom Zajazd Białczański w Białce Tatrzańskiej.

W sobotnie przedpołudnie uczestnicy i goście z zewnątrz mogli zapoznać się z najnowszymi modelami motocykli niemieckiej marki. Później przyszła kolej na wspólny wypad, w którym uczestniczyło ponad 30 maszyn podzielonych na dwie mniejsze grupy.

Trasa wiodła głównie drogami naszych południowych sąsiadów – przez Przełęcz Zdziarską na Poprad, później przez Przełęcz Wernarską na Puste Pole, tam skręt na Stratenę i dalej wąską i krętą dróżką przez sam środek Słowackiego Raju na Hrabuszyce. Orientacyjny przebieg trasy możecie zobaczyć -> tutaj.

Wieczorem na uczestników spotkania czekało wiele atrakcji przygotowanych przez właścicieli Zajazdu Białczańskiego. Suto zastawione stoły, sala bilardowa, motocyklowe opowiadania i rozmowy oraz przygotowana przez Zbyszka Sorosa, właściciela zajazdu, fotorelacja z wyprawy do Kirgistanu.

Ekipa z BMW Motocykle Dobrzański już pracuje nad wiosennym zlotem rozpoczynającym sezon 2018. Do zobaczenia wkrótce – znów pod Tatrami!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.