Wakacyjne spotkanie Riders of IPA Nowy Targ 2016

Kilkadziesiąt maszyn stawiło się na spotkaniu zorganizowanym przez Riders of IPA Nowy Targ w miniony weekend.

Na zlocie stawili się motocykliści z różnych zakątków Polski. Zaproszenie od kolegów z Nowego Targu przyjęli: Riders of IPA Strzelin, SGM freegrup Strzelin, Knight Riders chapter Rzeszów, Knight Riders chapter Tarnów, Knight Riders chapter Polska, Riders of IPA Włodawa, Riders of IPA Tarnów oraz niezrzeszeni motocykliści. W większości zlotowcy to emerytowani lub czynni funkcjonariusze zrzeszeni w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji IPA (International Police Association).

Bazą spotkania było Ranczo LOT na nowotarskim lotnisku. Po powitaniu zebranych gości cała grupa ruszyła na wspólny rajd po polskich i słowackich dróżkach. Większość zaplanowanej przejażdżki pokrywała się z opisywaną na MotoPodhale.info trasą 1.

Motocykliści przejechali przez Białkę Tatrzańską, Rzepiska i Przełęcz nad Łapszanką, później Osturnia i Zdziar, gdzie chwilę odpoczęli przy stacji narciarskiej. Później przez Przełęcz Zdziarską, Podspady, Jurgów i Litwinkę z powrotem do Nowego Targu.

Po obiedzie i odpoczynku do motocyklistów dołączył burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha. Był czas na okolicznościowe przemówienia i podziękowania. – W imieniu swoim jak i Riders of IPA Nowy Targ serdecznie dziękujemy za uczestnictwo i mile spędzony czas w słonecznych Tatrach – mówił Stefan Steven Strzelczyk, szef nowotarskich rajdersów.

Później wszyscy ruszyli na paradę ulicami Nowego Targu, w które wspólnie uczestniczyli motocykliści trialowi i ci „klasyczni”. Więcej o paradzie -> tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.