Zapraszamy na Dni Otwarte w Inter Motors w Nowym Targu

W najbliższy weekend warto zaplanować sobie wizytę w sklepie motocyklowym Inter Motors w Nowym Targu przy ul. Kolejowej – będzie grill, super atmosfera, możliwość testowania kasków i spore rabaty!

Więcej szczegółów na facebookowym profilu Inter Motors Nowy Targ. Dołączcie również do wydarzenia na FB.

Dni otwarte w Inter Motors Nowy Targ!

Już 12-13 sierpnia (sobota, niedziela) w Inter Motors w Nowym Targu odbędą się dni otwarte, podczas których nie zabraknie muzyki, grilla, doskonałej motocyklowej atmosfery i oczywiście rabatów. Tym razem w Inter Motors Nowy Targ otrzymacie aż 15% rabatu na nową kolekcję! Ale to nie wszystko bo będzie również Centrum Testowe Kasków. To okazja aby w czasie jazdy przetestować jeden z wielu kasków dostępnych w Inter Motors. Atrakcją będzie również możliwość przebadania swojego motocykla komputerem diagnostycznym firmy Texa oraz konsultacje z mechanikiem. Dlatego jeżeli podczas długiego weekendu będziesz kręcić się motocyklem w okolicach Nowego Targu, to zajedź do nas koniecznie.

Zapraszamy w sobotę 12 sierpnia w godzinach 9.00-17.00 oraz w niedzielę w godzinach 10.00-17.00. Inter Motors Nowy Targ, ul. Kolejowa 169 (obok stacji paliw Huzar), tel. (18) 261 17 20. Zapraszamy!

ps. nie martwcie się, jak będzie padać – przyjedźcie autem, żeby zmieścić więcej zakupów 🙂

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.