Willa „Roztoka” w Bukowinie Tatrzańskiej

Ania jest rodowitą góralką, a Vladko rodem ze słowackich Topolczan. Vladko, w sumie to już nasz Włodek, tak pokochał Anię, że sprowadził się na tę stronę Tatr. Ale przecież nie miało być o miłości, a o motocyklach!

Choć o miłości też musi być, bo Ania i Włodek Lupka kochają motocykle. Przy każdej okazji siadają na swoje maszyny i mkną, gdzie ich oczy poniosą. Swoją motocyklową miłość łączą z drugą pasją i sposobem na życie – wspólnie prowadzą pensjonat Willa Roztoka w Bukowinie Tatrzańskiej.

Położony kilkaset metrów od bukowiańskiego ronda Klin (górne rondo) w kierunku Gliczarowa Górnego pensjonat to wymarzona baza noclegowa dla motocyklistów. Jest tam wszystko, czego dusza zapragnie. A nawet więcej. Super wyposażone pokoje, sauny, centrum SPA, sala gier z bilardem i piłkarzykami, WiFi i zapierające dech w piersiach widoki na góry. Dla imprezowiczów jest możliwość zorganizowania ogniska z kiełbaskami, baranem i z czym tam jeszcze sobie gość zażyczy.

Ale najważniejsze dla nas jest to, że Willa Roztoka oferuje sporo dla motocyklistów. Duży, bezpieczny i zamykany na noc parking, motocykle umieszczone pod dachem lub w garażu, możliwość wynajmu pokoju na jedną noc (to wcale nie takie oczywiste w innych pensjonatach) i 10% zniżki dla kierowców jednośladów. Ania i Włodek bardzo chętnie doradzą też gdzie jechać i co zobaczyć w okolicy, a jak ekipa będzie fajna to i pewnie sami potowarzyszą miłym gościom.

biker10pr

Tak więc zapamiętajcie – Willa Roztoka Bukowina Tatrzańska. Od górnego ronda w Bukowinie skręcamy na Gliczarów i po jakichś 150 metrach skręcamy w lewo. Tam jesteście mile widziani, o każdej porze dnia i nocy (ale z tym bez przesady 🙂 – lepiej przyjedźcie w godzinach 8:00 – 22:00)

Willa „ROZTOKA”

ul. Wierch Olczański 11a
34-530 Bukowina Tatrzańska

+48/ 18 20 00 815
+48/ 18 20 78 016
kom. +48/ 510 766 799
e-mail: roztoka@roztoka.pl
WWW: roztoka.pl
FB: fb.com/WillaRoztoka

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.