Motocyklowa kawa i ciacho na Głodówce, a później do Miętustwa – zaproszenie

Już 9 czerwca 2024r. odbędzie się XII Zjazd Motocyklowy w Miętustwie na Podhalu, którego organizatorami jest grupa motocyklowa Pasja i Wiara. A co wy na to, żeby wcześniej spotkać się na Głodówce na pysznej kawie i ciastku?

To w ogóle będzie mocny i pracowity dzień. Już od 7 rano otwarte będą lokale wyborcze, w których będzie można oddać głos w wyborach do Europarlamentu. Motocykliści to w większości świadomi obywatele, więc na pewno skorzystają ze swojego prawa głosu i postawią krzyżyk na karcie wyborczej. Jeśli nie rano, to mają czas jeszcze po południu, aż do godziny 21.

O godzinie 8:00 w kościele na Górce w Zakopanem odbywa się co niedzielę tradycyjna, motocyklowa Msza Św., więc ranne ptaszki mogą skorzystać z możliwości modlitwy.

Na ciastku i kawie na Głodówce spotykamy się pomiędzy 9 a 10. Motocykle parkujemy na boisku za Schroniskiem, bo przed obiektem może być sporo samochodów. Pogadamy chwilę, popatrzymy na piękne Tatry, a później w niezorganizowanych grupach ruszymy do Miętustwa, gdzie powinniśmy przyjechać około 12:45, przed mszą planowaną na 13:00. Jeśli ktoś był już na mszy na Górce, to do Miętustwa śmiało może dojechać na 14:15.

[Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/993583972441664/?active_tab=discussion]

Proponowane trasy z Głodówki do Miętustwa

Skąd pomysł na taką przejażdżkę? Otóż kolejny raz przy zlocie w Miętustwie nie odbędzie się parada. To nie wina organizatorów, a zachowania motocyklistów w poprzednich latach. Poza tym wcześniej w kościele w Miętustwie odbywa się wcześniejsza Msza Św., więc parking dopiero będzie wolny przed godziną 13 – nie ma sensu przyjeżdżać wcześniej. Lepiej wykorzystać ten dzień na fajną przejażdżkę.

Jeśli ktoś dołączy się do którejś z ekip wyruszających z Głodówki, to prośba o zastosowanie się do zasad ruchu drogowego i przepisów związanych z jazdą w kolumnie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.