Motocyklowa Litwinka w dniu Święta Niepodległości

Pogoda nie zachęcała do jazdy. Ledwo 5 kresek powyżej zera, mgła i w prognozach deszcz. Ale mimo tego znalazło się sporo motocyklistów, którzy postanowili wspólnie odśpiewać nasz hymn w dniu Narodowego Święta Niepodległości.

To już nasze piąte spotkanie motocyklowe w tym wyjątkowym dla Polaków dniu. Tradycyjnie od 2019 roku spotykamy się na Litwince w Czarnej Górze, pod Krzyżem Milenijnym, aby porozmawiać, spotkać się i około południa odśpiewać Mazurka Dąbrowskiego.

Kiedy spotykaliśmy się tu po raz pierwszy – na Litwince było biało, więc można powiedzieć, że dziś i tak było nieźle. Pierwsi motocykliści dojechali na szczyt już przed godziną 11. I tak co chwilkę ktoś znajomy podjeżdżał i około południa było już ponad 20 maszyn. Kilka osób dotarło również innymi środkami transportu, co mnie bardzo cieszy, bo motocyklistą się jest cały czas, nawet wtedy, gdy maszyna już zimuje.

Spotkanie udane, hymn odśpiewany, krótka przejażdżka zrobiona – fantastyczny dzień. Dziękuję Wam za kolejne spotkanie i mam nadzieję, że zima będzie łaskawa i uda się jeszcze coś w tym roku pojeździć.

Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego Wam życzę!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.