W poszukiwaniu zachodzącego słońca

Cały dzień jechali w deszczu i chłodzie. Po tej trasie nawet najbardziej błyszczące choppery przypominały ubłocone enduraki. Ale znaleźli wreszcie słońce. W Niedzicy, na zaporze, gdzie zakończył się II rajd Poznaj Małopolskę na Dwóch Kółkach.

Na starcie rajdu, w Krakowie pod salonem RingRoad Yamaha na ulicy Wielickiej 44, stawiło się ponad 250 maszyn. Uczestnicy dostali specjalne mapniki z miejscami na pieczątki, które musieli zdobyć podczas rajdu. Trasa liczyła około 260 kilometrów i wiodła przez najbardziej malownicze zakątki województwa małopolskiego.

Ponoć nie ma złej pogody, tylko źle ubrani motocykliści. I tego się trzymajmy, bo choć pogoda całą drogę dawała mocno w kość, to nikt nie narzekał. W sumie to pogoda była zmienna – na zmianę lało, mżyło, dżdżyło i padało. Ale na zakończenie wyszło słońce i o deszczu nikt już nie pamiętał.

Zakończenie rajdu miało miejsce na zaporze w Niedzicy. Dzięki uprzejmości i wsparciu ZEW Niedzica uczestnicy mogli wjechać na niedostępną na co dzień dla ruchu koronę zapory, gdzie odbyło się uroczyste losowanie najcenniejszych nagród – bonu na 500 zł i firmowych kasków.

Po pierwszej części zakończeniowej przyszła pora na drugą. Uczestnicy przejechali na Polanę Sosny, gdzie czekała na nich moc atrakcji oraz pełen samochód cennych nagród. O całonocnej biesiadzie nie wspominając 🙂

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.