VIII Zjazd Motocyklowy w Miętustwie na Podhalu

Już po raz ósmy do Miętustwa zjechała najliczniejsza rodzina – ta motocyklowa.

Piękna pogoda zachęciła wielu motocyklistów do przyjazdu na zlot. Parking przy kościele parafialnym w Miętustwie zaczął zapełniać się już po godzinie 10.

Punktualnie o 12 wyruszyła parada. Trasa liczyła około 40 kilometrów i prowadziła przez Stare Bystre na Ludźmierz, później Drogą Papieską do Zębu, i dalej przez Czerwienne do Cichego-Miętustwa.

Po paradzie część udała się do kościoła na współną modlitwę, a część do parafialnych ogrodów, gdzie na zlotowiczów czekało coś dla ciała: głodni zostali nasyceni, a spragnieni napojeni 🙂

Po Mszy Św. na scenie odbywały się konkursy, zabawy i występy – w tym ten najważniejszy – zespołu Gooroleska. Przy okazji zlotu zbierano także datki na pomoc chorej Izie – za wrzutkę do puszki można było dostać naklejki, koszulki, a gaździny przygotowały pełen stół góralskich przysmaków.

Organizatorzy – klub Pasja i Wiara – kolejny raz zorganizowali super imprezę, za co należą się im wielkie podziękowania i gratulacje.

ps. 1. Tych, dla których brakło blach, uspokajamy – czekajcie, będą zrobione i dosłane. Cierpliwości! 🙂

ps. 2. Przed oglądaniem zdjęć zaczekajcie, aż załadują się wszystkie miniaturki, bo inaczej każde zdjęcie będzie się Wam otwierać w nowym oknie.