Zimowy atak wiosny na rozpoczęcie sezonu 2017

Od tygodnia mamy całkiem znośne warunki do jazdy jednośladem. Czy to już prawdziwa wiosna? A może to tylko chwilowe ocieplenie?

Trzeba przyznać, że zimę mieliśmy w tym roku bardzo ładną. Przez prawie cały okres ferii warunki narciarskie były fantastyczne, a na stokach nadal leży grubo ponad metr śniegu.

Kiedy za oknem śnieg chyba każdy z motocyklistów marzy, aby ostatni dzień ferii był początkiem końca zimy. I dokładnie tak stało się w tym roku! Już w ostatnią niedzielę ferii warunki do jazdy były całkiem fajne, chociaż oczywiście nie można zapominać, że jeszcze przed nami prawie trzy tygodnie zimy.

Co zapowiadają synoptycy? Wiejące ostatnio wiatry halne przyniosły ocieplenie, ale musimy się jeszcze liczyć z powrotem zimnych dni. Czeka nas jeszcze powrót ujemnych temperatur, a w górach i terenach podgórskich spadnie śnieg.

Czekaliśmy tyle czasu – zaczekamy jeszcze trochę 🙂 Ważne, że pierwsze kilka kilometrów udało się nawinąć na koła. A do rozpoczęć sezonu w Częstochowie zostało jeszcze ponad miesiąc, więc mamy nadzieję, że do tego czasu wiosna zagości już u nas na dobre.

Kilka zdjęć z ostatniego tygodnia

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.